2 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny złożeniem kwiatów pod pomnikiem ofiar poległych w II wojnie światowej, a następnie Mszą św., która odbyła się na hali sportowej przy szkole w Miasteczku Krajeńskim ( z uwagi na remont wokół kościoła).

Następnie w auli szkolnej rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego, podczas której uczniowie klas III i IV otrzymali świadectwa i nagrody za rok szkolny 2012/13, ponieważ obywanie praktyk zawodowych uniemożliwiło klasyfikacje tych uczniów w czerwcu, a Dyrektor uroczyście wprowadził uczniów w nowy rok szkolny.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie Katarzyna Kunikowska i Wojciech Warpiński.Uczniowie zostali również nagrodzeni za osiągniecia sportowe i działalność na rzecz szkoły.

Natomiast o godzinie 11.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klasy pierwszej, w którym również uczestniczyli ich rodzice. Uczniowie otrzymali legitymację naszej szkoły, a tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie.

A.Machnik