21 listopada minął nam w szaleńczym tempie. Tyle się działo. Film o skutkach palenia tytoniu, rozdanie nagród za dwa konkursy, zawiązanie się grupy rzucających nałóg, jabłkowy poczęstunek. A to tylko początek. Gwoździem programu i tym, na co wszyscy czekali były wydarzenia popołudniowe – koncert zespołu NA GÓRZE oraz zabawa w stylu disco lat 80`.

O 15.30 pod szkołę podjechał autobus pełen gości z Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Wraz z zespołem NA GÓRZE przyjechali mieszkańcy Domu, wychowawcy oraz Pani Dyrektor. Koncert okazał się na tyle energetyzujący, że poderwał widownię z krzeseł, które wylądowały pod ścianami. Bujaliśmy się w rytmie reggae, skakaliśmy przy mocniejszych brzmieniach.

 Zabawy ciąg dalszy odbywał się już przy dźwiękach disco, płynących z kolumn. Dzięki Marcinowi, naszemu koledze z IV klasy, mieliśmy profesjonalną oprawę dyskoteki. Mnóstwo kolorowych świateł i głośną muzykę. Wielu uczniów zdecydowało się przyjść w strojach stylizowanych na lata 80. Ci, w piątek nie byli pytani na lekcjach, ale przede wszystkim wyglądali szałowo :D. na parkiecie bawiły się, ku uciesze naszych uczniów, również dziewczęta z gimnazjum w Miasteczku.

W międzyczasie wszyscy mogliśmy wcinać pyszności dostarczone nam z kuchni – placki, ciastka i inne rarytasy. Jakby komuś mimo wszystko brakowało wrażeń, mógł udać się do szkolnej stajni. Po siedemnastej dotarł do nas bowiem nasz nowy kompan – koń Magellan.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej zabawy, w szczególności samorządowi i jego opiekunce p. Agnieszce Machnik oraz p. Ilonie Pazderskiej.

Admin