księga gości

Zapraszamy do pozostawiania wpisów w naszej księdze gości 🙂

14 myśli w temacie “księga gości

  1. miło że szkoła w której spędziłem pięć wspaniałych lat życia 1993-1998 istnieje i ma się dobrze, oby tak dalej. Gorąco pozdrawiam.

  2. Miło patrzeć jak „moja szkoła” rozkwita. Spędziłam tu najpiękniejsze lata młodości. Pozdrawiam wszystkich. Kasia (Haczka) rocznik 94-98, niestniejące już liceum rolnicze.

  3. Bardzo wysoko zawieszona poprzeczka! Zjazd zorganizowany w sposób perfekcyjny i profesjonalny. Widać rękę dobrego „gospodarza” ! Jedzonko wyśmienite, obsługa wspaniała. Mimo wręcz całkowitej przebudowy szkoły wspomnienia wyniesione z tego miejsca są nadal silne i przyjemne. Epizody z lat nauki pozostaną takie jakie były, potęgowane „starą kadrą nauczycielską” Mrużąc oczy można było znów gdzieś w głębi usłyszeć słowa ….Gracz siadaj dobrze! i kolejna pała! Poczuć zapach kłębów dymu sztafety z jedną fajką w kibelku w piwnicy. Przywołać wspomnienia pięknych dziewcząt i podłechtać się mile widząc swoje nazwisko na tablicy rekordów sportowych szkoły z rekordem ustanowionym 34 lata temu. Finał zjazdu -bal nie pozostawił złudzeń co do stwierdzenia że lepiej już być nie mogło!
    Jako uczestnik Zjazdu dziękuję organizatorowi za tak wspaniałą imprezę!

    Mirosław Gracz

  4. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
    życzę wszystkim Nauczycielom i Pracownikom satysfakcji z pracy. Niech młodzież doceni Wasz codzienny trud i przynosi Państwu dużo radości , pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.