Autor: admin (Page 1 of 37)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

9.00 – msza święta w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Miasteczku Krajeńskim i złożenie kwiatów pod pomnikiem.

10.30 – rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych.

12.00 – rozpoczęcie roku szkolnego dla klas: IIIb, IIIc, IVtż/tr .

Klasy II i IIIa przychodzą do szkoły 2 września wg planu, który niebawem będzie zamieszczony na stronie szkoły.

Podziękowanie

Pod koniec wakacji zaistniało realne zagrożenie powalenia przez wiatr uszkodzonego mechanicznie drzewa rosnącego na skraju parku w okolicy parkingu i boiska sportowego. 24 sierpnia 2021 r. o tym niebezpieczeństwie zawiadomiono straż pożarną, która szybko zareagowała.

Dziękujemy druhom z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzostowie i Miasteczku Krajeńskim za sprawne usunięcie zagrożenia. Czujemy się bezpiecznie wiedząc, że mamy na terenie naszej gminy tak wspaniale wyszkolonych strażaków i profesjonalny sprzęt ratowniczy.

Wyniki rekrutacji

WYNIKI   REKRUTACJI DO 5-LETNIEGO  TECHNIKUM

W  ZESPOLE  SZKÓŁ   CENTRUM  KSZTAŁCENIA  ROLNICZEGO  

IM. MICHAŁA DRZYMAŁY  W  BRZOSTOWIE

na podstawie  protokołu z posiedzenia komisji rekrutacyjnej z dnia 15 lipca 2021r.

Kandydaci w zawodzie  TECHNIK  ROLNIK

Zakwalifikowani

  1. Cerazy Kacper
  2. Głodek Łukasz
  3. Gryczka Adam
  4. Kulza Jakub
  5. Macios Miłosz
  6. Martenka Jakub
  7. Skirzewski Michał
  8. Szopa Marcel
  9. Szostak Franciszek
  10. Tadych Szymon
  11. Wrzalik Bartosz
  12. Żmidziński Mateusz

Kandydaci w zawodzie TECHNIK  MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI

Zakwalifikowani

  1. Barteczka Kamil
  2. Hibental Mateusz
  3. Jakubowski Bartłomiej
  4. Marcinkowski Kacper
  5. Michałek Filip
  6. Nowak Daniel
  7. Sammler Mikołaj
  8. Sell Piotr
  9. Siej Mateusz
  10. Wiese Kacper

Niezakwalifikowani

  1. Rommel Tobiasz
  2. Rzelek Artur
  3. Rzelek Adam
  4. Eichstadt Maksymilian

Kandydaci w zawodzie TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Zakwalifikowani

  1. Bartoszek Amelia
  2. Dąbrowska Amelia
  3. Hein Rozalia
  4. Kobierowska Martyna
  5. Kuczyńska Oliwia
  6. Mania  Brajan
  7. Michałowski Patryk
  8. Najdek Kinga
  9. Obrzut Zuzanna
  10. Płaczkowska Zuzanna
  11. Stańczyk Wiktoria
  12. Waśkowiak Emilia

Niezakwalifikowani

  1. Bosak Monika
  2. Kuczyński Krzysztof
  3. Napierała Marta

Agnieszka Machnik
/ przewodnicząca komisji rekrutacyjnej/

Brzostowo, 22 lipca 2021r.

« Older posts
Skip to content